Podzimky s Bílými Kytkami

Dovolujeme si vás pozvat na (ne)tradiční výpravu o podzimních prázdninách. Už takto dopředu vám můžeme říct, že to bude výprava velmi neobvyklá, což je jeden z nespočetného množství dalších důvodů proč na tuto výpravu jet.

O tématu výpravy vám řekneme jen to, že bude o jednotkách speciálního nasazení, proto se připravte na pot, ale hlavně na spoustu skvělé zábavy na jedné z největších výprav letošního roku!

Výprava je určena pro děti 8+ let, kvůli délce a náročnosti.

Sraz: v sobotu 27. 10. v 9:00 na klubovně
Návrat: v úterý 30. 10. v 17:30 na Brno hl. n.
S sebou: 550kč, karimatku, spacák, hygienické potřeby, teplé oblečení (spíme v teple, ale má být zima!), oblečení na ušpinění, pevnou obuv, ešus, lžičku, pláštěnku, jídlo na sobotu, buchtu na nedělní snídani, 2 brambory a cibuli, 2x hodinová jízdenka na MHD
Prosím přihlašujte se do formuláře do půlnoci dne 21. 10.
Pokud máte důležizý dotaz, prosím volejte +420 774 501 034 (Mirek)

S nadšením vás očekávají Mirek, Dubínek, Zippy a Eliška <3