Družinová výprava Čápů 16.-18.11.

Ahoj moji pomocníci, vypravíme se společně do vesnice zvané Klepačov, kde pomůžeme místním obyvatelům proti nájezdům zombie. Bude to těžká dřina, ale musíme společnými silami zvítězit nad zlem.

Jsi dostatečně statečný, abys zvládl překonat sám sebe?

Sraz: pátek 16. 11. na vlakovém nádraží Židenice v 17:45

Příjezd: neděle 18. 11. na vlakové nádraží Židenice v 11:54

Cena: 200 Kč

S sebou: na sebe kvalitní a pevné boty, sportovní oblečení dle aktuální předpovědi počasí. Do batohu spacák, karimatku, ešus, lžíci, dostatek ponožek a slipů na každý den, hygienu, teplákovku na spaní a na pohyb po chatě, věci na schůzku, svoji lahev na pití, baterku, pláštěnku, buchty na snídani (nejlépe upečené od maminky), páteční večeři a menší batůžek na výlet.

Přihlašování

Na všechny se těší Tom (775 115 005) a Boro