Promítání na Rychtě

Minulý rok jsme na Rychtě zkusili nový formát promítání fotek, kdy cílem bylo, aby mohl promítat opravdu každý a stihlo se toho co nejvíc. Myslím, že se to celkem povedlo a bylo zajímavé nahlédnout do toho, co děláme i mimo náš skautský život. Tento rok bychom to zkusili zase😊 Udělali bychom to následujícím způsobem:

  • každý, kdo bude chtít, si připraví 10 – 15 fotek (v digitální podobě) ze svého života v roce 2018, tj. budou to fotky, které chcete ostatním ukázat a nemusí se týkat jen skautského života a činnosti
  • v pátek večer dostane každý prostor pro promítání a průvodní slovo ohledně toho, co promítá a co za rok zažil
  • kdyby někdo chtěl promítnout fotky jen z jedné akce nebo třeba cesty, může samozřejmě také, ale zase jen v rozsahu 10 – 15 fotek.

Kdo bude chtít a moci, může mně do odjezdu na Rychtu fotky poslat i na e-mail jakub.trav@gmail.com a na místě to bude mít už bez starostí nebo fotky vezměte sebou na flashce nebo je nahažte do zvláštního souboru na telefonu (v Mohelenském Mlýně možná není LTE, takže by mohlo být zdlouhavé to tahat z cloudu). Díky a těším se.

Permoník