Vánoční výprava (“Rychta”) 13. – 16. 12

Rád bych Vás všechny pozval na jednu z nejkrásnějších a největších výprav ve skautském roce! Vánoční výprava, neboli „Rychta“, je každoroční událostí, na které všichni současní i bývalí členové slaví Vánoce ve skautském kruhu. Na celé výpravě panuje příjemná sváteční atmosféra, a abychom si ji opravdu užili v duchu vánoční pohody, vyrazíme na výpravu už ve čtvrtek 13.

Proto přemluvte rodiče, ať Vám prominou jeden den absence ve škole, kde se před svátky už stejně nic neděje a pojeďte taky! Letos skautské Vánoce oslavíme v Mohelském mlýně, výzkumném biologickém pracovišti kousek od Brna. V okolí Mohelna je krásná příroda, např. Národní přírodní rezervace Mohelská hadcová step, kterou navštívíme.

Sraz: čtvrtek v 16:30 na Hlavním nádraží (ve vestibulu)

Návrat: neděle 11:30 tamtéž

S sebou: teplé oblečení, pevné boty, spacák, karimatku, přezůvky, lopatu/igelit/prostě něco na sáňkování, cukroví od maminky, ozdobu na vánoční stromeček, jídlo na čtvrtek a buchty na páteční snídani, stezku, 1 dárek pro anonymního kamaráda, dárků pro ostatní kolik unesete, pokroutky pro zvířátka (mrkve, jablka, ořechy, apod.), kroj (na sebe na cestu) Cena: 500,- Kč (výprava je dotována střediskem)

Přihlašovací formulář (vyplňujte do 9. 12.):

Za celé vedení oddílu Boro