Oddílová výprava do Kopřivnice 25. – 27. 1.

Po Vánočních prázdninách a lednu stráveném ve škole nás konečně čeká další oddílová výprava! Tentokrát se podíváme do Kopřivnice k místním skautům. Prozkoumáme přírodu Národního parku Podbeskydí, zajdeme do muzea automobilky Tatra, která v Kopřivnici sídlila a navštívíme vedlejší městečko Štramberk. Máme se na co těšit! Výprava to bude akční a nabytá zážitky, ale zvládnou ji skauti i vlčata.

S sebou: teplé a nepromokavé oblečení a boty, přezůvky, jídlo na páteční večer a buchty na sobotní snídani, šátek, uzlovačku, stezku a spacák (karimatka ani ešus nejsou potřeba)
Sraz: Pátek 25. 1. v 15:45 na nádraží v Židenicích
Návrat: Neděle 27. 1. v 14:50 tamtéž
Cena: 400 Kč
Přihlašujte se do 21. 1. zde

Na všechny se těší Lusk, Boro, Dubínek, Matěj, Vanad a Kevin