Tábor 2019

Už za pět měsíců nás čeká letní tábor. Letos bude v termínu od 13. července (pro vlčata od 20.) do 3. srpna a čeká nás na něm jedna velká změna. Po osmi letech totiž nepojedeme do Kostelní Myslové, ale na nové tábořiště u Kdousova na Třebíčsku. Poslední dva roky hledáme vhodnou louku pro nové tábořiště, která by splňovala potřeby našeho neustále rostoucího střediska a máme pocit, že jsme konečně našli tu pravou. Věříme, že táboření na novém místě bude skvělé, ale abychom si ho mohli užít, čeká nás ještě spousta práce. Kromě běžné stavěčky musíme na tábořišti vybudovat základní zázemí – kuchyň, sklep, mosty přes řeku… Letošní stavěčka proto bude o poznání delší a náročnější, než obvykle. Nejspíš proběhne v posledních dvou červnových víkendech a budeme moc rádi, když nám přijedete pomoct a s novým tábořištěm se seznámit!

Boro

Tento záznam byl publikován v Tábor . Uložit odkaz do záložek.