Den v krojích 24.4.

Jak pravděpodobně víte, 24. dubna slaví skauti svého patrona – sv. Jiří. V tento ten je typické jít do školy, do práce i kamkoliv jinam v kroji, nebo alespoň šátku. Tak se nebojte a ukažte veřejnosti své skautství!

Pokud byste měli zájem, můžete přijít na celobrněnské neformální setkání, které organizují lidé z našeho střediska. Součástí akce budou sportovní, debatní či hudení aktivity v parku Lužánky a slavnostní nástup se vztyčením vlajky na Moravském náměstí.

Program:

16:30 – Sraz v parku Lužánky kde budou probíhat různé kolektivní aktivity (sportovní, hudební, diskuzní,…prostě kdo si co připraví 🙂 )

19:00 – Přechod z Lužánek na Moravské náměstí

19:30 – Slavnostní nástup a vztyčení vlajky na Moravském náměstí

20:00 – Potencionální konec akce a rozchod

V případě dotazů kontaktujte Dubínka (606202744) nebo Čtverce (773241199)