Dětský den 1.6.

Milé děti a vážení rodiče,

zveme vás na každoroční Skautský dětský den a jeho přípravu, abychom společně oslavili Mezinárodní den dětí. Připravujeme si pro děti herní disciplíny a doprovodný program – těšit se můžete na skautskou čajovnu, promítání a možná přijde i kouzelník…

Velkou změnou pro letošní ročník je místo. Jelikož Juliánovské náměstí je pod velkou rekonstrukcí a nebude nám v tyto dny přístupné, uspořádáme Dětský den v areálu našich kluboven a na Bílé hoře.

Na přípravu se setkáme již v pátek 31.května odpoledne v areálu pod Bílou horou od 16:00. V sobotu ráno se sejdeme již v 6:45 na stejném místě. Předpokládaný konec pro organizátory je 14:30.

Pro skautky a skauty se tak opět otevírá velká příležitost, jak si užít tuto akci ještě o něco více a nahlédnout pod pokličku všech příprav, stačí se nahlásit svými rádkyním či rádcům. Ruku k dílu může ale přiložit kdokoliv – oceníme jakoukoliv formu podpory, například upečení buchty či něco slaného, věnování cen do tomboly či jiný materiální příspěvek.

Na všechny se těší Desert & Simča (777 047 176)