Platba tábora a informační schůzka

Milí rodiče, připomínám termín k odeslání plateb za tábor 31. 5. Cena pro skauty činí 4 000,- Kč, pro vlčata 3 000,-. Nezapomeňte na možnost uplatnit slevu na tábor u Vaší pojišťovny, pokud to umožňuje (seznam pojišťoven, které tuto službu poskytují, najdete na webových stránkách)

Také bych Vás rád pozval na informační schůzku k letošnímu táboru. Ta proběhne ve středu 5. 6. v 19h na klubovně, tedy po červnové oddílovce. Bude možnost se zeptat na cokoliv, co Vás zajímá, ujasníme si všechny zbylé podrobnosti a dozvíte se bližší informace o tom, jak tábor probíhá, co na něm děti zažijí atp. Účast doporučujeme hlavně těm rodičům, jejichž děti s námi na tábor jedou poprvé, budeme ale rádi za každého, kdo přijde.

Za vedení oddílu, Boro

Tento záznam byl publikován v Tábor . Uložit odkaz do záložek.