úklid Bílé hory 2. 6.

Den po dětském dni se znovu potkáme v areálu. Tentokrát ne proto, abychom dělali radost dětem, ale přírodě. Ta už teď pulsuje životem a na začátku června bude v největším rozpuku. Něco nám ale ke zpívajícím ptáčkům a rozkvetlým paloukům moc nesedí… co dělají mezi pampeliškami ty pet lahve a proč jsou keře místo květy a bobulemi obsypané igelitovými pytlíky? Bohužel dopad, který má naše civilizace na okolní přírodu je čím dál drastičtější a někteří lidé si svou zodpovědnost, kterou za svět ve kterém žijeme, mají, neuvědomují. Pojďme jim tedy ukázat, jak se o své okolí starat, že smysluplná práce v dobrém kolektivu může být příjemná a její plody si užijeme všichni. Pojďme spolu znovu uklidit Bílou horu, díky které můžeme trávit schůzky v tak krásném prostředí a dělejme to nejen pro sebe a pro ni, ale i pro všechny, kdo ji navštěvují.

Potkáme se v 9 hodin v areálu klubovny a zhruba do 12 hodin budeme uklízet. Poté bude v areálu připraveno drobné občerstvení, u kterého můžeme společně posedět a pro skauty bude připraven tematický program na 30-60 minut.

Tak vezměte rodiče, sourozence, kamarády a sousedy a přijďte s námi udělat kus Židenic zase o něco hezčí!

Za celý oddíl se těší Boro