Divadelní představení pro skauty (19. 11.)

V úterý 19. listopadu se vydáme za společným divadelním zážitkem do Divadla Polárka. Zhlédneme představení Siddhártha, o kterém se více dozvíte na následujících řádcích. Zažijeme spoustu zábavy, ale nahlédneme také do prastarých a věčných záhad, na které se lidstvo snaží najít odpovědi už tisíce let.
Co to znamená, být šťastný? Budete spokojení, když se stanete těmi nejlepšími? Nebo když si prostě budete užívat? Nebo jen tak klidně sedět ve stínu stromu? Co svět světem stojí, lidé po něčem touží, něco chtějí, a to je pohání. Ať jsou bohatí nebo chudí, ať žijí v Indii nebo v Brně. Tenhle příběh je o chlapci, který žil v dávných dobách v jedné exotické zemi a rozhodl se, že najde to, na čem skutečně záleží. Měl odvahu a odhodlání a hlavně – nikdy nepřestal hledat. Protože život sám je nekonečné dobrodružství plné exotických příležitostí a výzev.

Sraz: úterý 19. 11. v 16:30 na zastávce Dělnický dům

Návrat: 19:34 tamtéž
S sebou: 150,- Kč a dvě hodinové jízdenky nebo šalinkartu

Abychom mohli zajistit vstupenky, prosím potvrďte svou účast zapsáním do přihlašovacího formuláře.

Na všechny divadelní nadšence se těší Boro