Pozvánka na družinovou výpravu Rysů (15.–17. 11.)

Válečníci z řad Rysů! Jak už jistě víte ze schůzek minulých, do naší krásné africké savany zavítali britští kolonizátoři a už vydrancovali vesnici našeho spřáteleného kmene! Proto se nyní musíme spojit a vyrazit na odvetnou výpravu po stopách těchto vetřelců! Kam naše cesty povedou, je zahaleno tajemstvím, nicméně naposledy byli kolonizátoři spatřeni u Tišnova.

Sraz: v pátek 15.11. v 17:30 ve vestibulu židenického nádraží (Opozdilci budou rituálně obětováni našim bohům, aby zajistili naší výpravě úspěch.)

Návrat: v neděli 17.11. ve 14:59 tamtéž

Cena: 300 Kč

S sebou: Spacák, karimatku, jídlo a pití na páteční večeři, buchty na sobotní snídani, ešus, hrnek, lžička, teplé oblečení (klidně i čepici, rukavice a šálu), přezůvky, turistickou obuv (také ideálně zimní), malý batůžek na výlet a velká krosna na cestu, hygiena, věci na schůzku – především: stezka!! (kdo nemá tak si pořídí), baterka, nůž, zápisníček a tužka/propiska, KPZ.

Kdo chcete plnit nějakou odborku, klidně si nachystejte pár úkolů, bude na to čas.

Přihlašovací formulář

Na všechny se těší Vanad (608 968 348)