Pozvánka na Rychtu 12.–15.12.

Rok se sešel s rokem a opět tu máme Rychtu. Pro neznalé se jedná o tradiční vánoční výpravu na které se vždy sejdou všechny generace členů našeho oddílu (od 6 do 94 let). Je to také skvělá příležitost zažít vánoční atmosféru i nadílku již 14 dní před Vánocemi. Jelikož je to výprava velmi nabitá, jedeme už ve čtvrtek, takže si zkuste zařídit uvolnění ze školy na pátek. Pokud by to pro vás měl být problém, dá se zařídit i příjezd v pátek, jen nám dejte vědět a domluvíme se.

Letos se Rychta koná na skautské základně v Domašově nad Bystřicí.

Sraz: ve čtvrtek 12.12. v 15.05 na nádraží v Židenicích

Návrat: v neděli 15.12. v 14.43 na Hlavním nádraží

Cena: 550 Kč

S sebou: teplé oblečení, kvalitní boty, přezůvky, prostěradlo, spacák, jídlo na čtvrtek a buchtu na snídani, 3 brambory, uzlovačku, dárek pro anonymního kamaráda, libovolný počet dárků pro kamarády, cukroví (pokud již máte napečeno), ozdobu na stromeček, pokroutky pro zvířata (zelenina, ovoce, suché pečivo), kroj (kdo nemá, tak aspoň oddílové tričko a šátek), svíčka + klasické věci na výpravu, skauti si vezmou šitíčko (jehlu a nejlépe bílou niť) 

Přihlašovací formulář, vyplňte do 9.12.

Na všechny se těší a na dotazy odpoví Dubínek (606202744), Matěj (775083666) a Mirek (774501034)