Schůzky

Všechny družiny mají momentálně stopstav, více informací najdete zde.

Družinové schůzky

V našem oddíle máme tři družiny skautů (Rysi, Vlci a Medvědi) a tři družiny vlčat (Čápi, KáňataOrli). Schůzky vedou zkušení a kvalifikování rádci, kteří prošli kurzy zaměřené na výchovu a rozvoj dětí.

Družinové schůzky probíhají pravidelně jednou týdně, dle rozpisu na této straně. V týdnu, kdy je oddílová schůzka (probíhá první středu v měsíci), se družinové schůzky nekonají.

Kontakty na rádce a vedení naleznete zde.

PondělíStředaČtvrtek
Čápi, MedvědiKáňata, RysiVlci, Orli

Oddílové schůzky

Oddílový pokřik

My jsem skauti devět čtyři,
o přírodě známe divy.
V Židenicích bydlíme,
skautingu se učíme.
Hurá zdar, hurá zdar, hurá zdar!

Oddílová schůzka probíhá pravidelně první středu v měsíci a to na naší klubovně od 17:00 do 19:00. V ten týden kdy se koná oddílová schůzka, se nekonají družinové schůzky!

Na tuto schůzku se potkává celý oddíl –⁠ všichni vedoucí, skauti i vlčata (určená a vhodná je tedy pro všechny). Občas se na nás přijdou podívat i starší členové oddílu.

Ke konci oddílové schůzky probíhá pro vlčata vyhlášení bodování za uplynulý měsíc, skauti se věnují výzvě, kterou pro ně připravili jejich rádcové.

Bodování

Na každé schůzce probíhá bodování, kde se hodnotí, jestli máte všechny věci a jestli jste přišli včas. Na konci měsíce se body sečtou a na oddílovce následující měsíc se vyhlásí celkové pořadí.

Bodování platí pouze pro vlčata!

Schůzky

• Účast na schůzce: 6b