21. 3. 2018

Družinové schůzky

V našem oddíle máme dvě družiny skautů (Rysi a Vlci) a dvě družiny vlčat (Čápi a Káňata). Schůzky vedou zkušení a kvalifikování rádci, kteří prošli kurzy zaměřené na výchovu a rozvoj dětí.

Družinové schůzky probíhají pravidelně jednou týdně na naší klubovně, dle rozpisu na této straně. V týdnu, kdy je oddílová schůzka (probíha první středu v měsíci), se družinové schůzky nekonají.

Na každé schůzce probíhá bodování, kde se hodnotí, jestli máte všechny věci a jestli jste přišli včas na schůzku. Na konci měsíce se body sečtou a na oddílovce následující měsíc se vyhlásí celkové pořadí. Jaké věci na schůzku se nosí a na jakém místě jsi se vlastně umístil za uplynulý měsíc se můžeš dozvědět v bodování.

• Jít do Rysi

Rysi

Skauti ve věku 12 až 15 let.
    Schází se každou středu od 17.00 do 19.00.

• Jít do Vlci

Vlci

Skauti ve věku 12 až 15 let.
    Schází se každý čtvrtek od 17.00 do 19.00.

• Jít do Čápi

Čápi

Vlčata ve věku 6 až 11 let.
    Schází se každé pondělí od 17.00 do 19.00.

• Jít do Káňata

Káňata

Vlčata ve věku 6 až 11 let.
    Schází se každou středu od 17.00 do 19.00.