Tábor

Táborové info

Vážení rodiče,
mám tu pro Vás krátké informační okénko o táboře. Děkuji všem za vyplnění předběžné přihlášky o táboře (předběžné přihlašování bylo ukončeno 1. 3.). Opět bych chtěl upozornit, že pro účast na táboře bude zohledněna aktivita a účast na oddílových a družinových akcích. Doporučuji si účast hlídat, protože u některých členů nedosahuje ani 50 %. V případě neúčasti na akcích doporučuji omlouvat se rádci či vedoucímu akce. Tábor, jakožto završení skautského roku, bereme jako odměnu aktivním členům a proto zavádíme toto opatření.

Závazné přihlašování bude spuštěno (formou papírových přihlášek) během března.

Jako podmínka účasti na táboře je také vlastnění kroje. Může se zdát, že se jedná o banalitu, ale v táborovém životě je kroj nepostradatelný, protože ho oblékáme dvakrát denně na nástupy a je také součást našeho skautství. Pokud ještě nevlastníte kroj, doporučuji jej co nejdříve pořídit.
Můžete tak učinit na junshop.cz, nebo se poptat v oddíle na nějaké bazarové. Hromadná objednávka z Junshopu se letos konat nebude, ale nově si balíček můžete vyzvednout osobně v Brně.

Dubínek