Koronavirus

Online skauting

Jak už pravděpodobně většina z Vás ví, skautská prezenční činnost byla minulý pátek vládními nařízeními pozastavena, tudíž jsme jako oddíl nuceni začít fungovat online.
Družinové schůzky začínají už tento týden a jsou přesunuty do online podoby na náš oddílový Discord.
Mezi další činnost, kterou budeme online provozovat patří zejména čtení + prostor na dotazy, které bude probíhat každý týden na našem oddílovém Facebooku formou livestreamu. První “čtení a dotazy” proběhne už dnes od 19.00 tak ho nezmeškejte! Číst se bude foglarovka Pod junáckou vlajkou.

Bližší informace o schůzkách (např. jak se připojit na Discord) najdete ve Vašich emailech. Doporučujeme pravidelně také sledovat oddílový web, kde se mohou objevit případné aktualizace. V záložce “Koronavirus” najdete výzvy, které jsme pro kluky připravili na jaře.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.