Pozvánky na události

Vlčecí výprava výprava 24.–26.9

Ahoj Vlčata! Všechny vás zveme na první skautskou akci v tomto novém školním roce, a to na zahajovací výpravu do Blanska! Společně si zahrajeme spoustu her, prohlédneme si krásnou podzimní přírodu Moravského krasu a hlavně si užijeme spoustu legrace s kamarády.

Celou výpravou nás bude také provázet jeden velký příběh, který ale zatím nebudu prozrazovat. Můžete zkusit hádat, o jaký příběh půjde, pomůže vám obrázek 🙂

Sraz: V pátek 24.9. v 17:30 na Židenickém nádraží (před budovou vlakového nádr.)

Návrat: V neděli 26.9. kolem 15:00 tamtéž

Cena: 300 Kč

S sebou: Spacák, karimatku, jídlo a pití na páteční večeři a buchty na sobotní snídani, ešus, hrnek, lžičku, hygienu, teplé oblečení (může být fakt zima a budeme i venku), přezůvky, turistickou obuv, věci na schůzku, malý batůžek na výlet a velkou krosnu na cestu, vlčecí stezku (kdo má), šalinkartu (kdo má) a hlavně energii a dobrou náladu.

Pokud na výpravu chcete jet, vyplňte prosím tento přihlašovací formulář.

Na všechny se moc těší Vanad (608 968 348) a vlčecí rádcové.