Začátek skautského roku

Nový skautský rok zahájíme tradičně oddílovou schůzkou, která se uskuteční 1. září na klubovně, od 17 do 19 hodin. První oddílovka je pro členy všech družin, i pro kluky, kterým zatím družina nebyla přidělena. Na schůzce se uskuteční právě i nové rozdělení do družin. Můžete počítat s běžnými časy schůzek:

• Čápi (vlčata) v pondělí
  • Káňata (vlčata), Rysi (skauti) a Medvědi (skauti) ve středu
  • Vlci (skauti) ve čtvrtek

Všechny družinové schůzky se konají od druhého zářijového týdne v čase 17-19 hodin.

V případě dotazů týkajících se rozdělení do družin a družinových schůzek, prosím, kontaktujte družinové rádce.

V září proběhnou i výpravy, a to 24.–26. září. Skauti a vlčata pojedou odděleně.
Bližší informace týkající se výprav i další organizace začátku roku vám poskytneme v nejbližší době, s dotazy se můžete obrátit na rádce a členy vedení.